+420 607 762 334 m.peskova.moj@seznam.cz

Ubytování

Naše ubytování provozujeme ve zrekonstruované obytné části statku v malebné obci Mojné u Českého Krumlova. Možné je se ubytovat v některém z apartmánů v přízemí či si pronajmout celý podkrovní byt. Celková kapacita objektu je až 21 osob. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení včetně sprchového koutu a v podkrovním bytě se nachází i vana. Plnohodnotnou kuchyní disponuje podkrovní byt a v apartmánu 2 je menší kuchyňka.

SádekVšichni hosté mají nepřetržitý přístup na přilehlý pozemek, náš tzv. sádek. Zde je k dispozici velký zabudovaný bazén, pergola s venkovním posezením, ohniště, mnoho atrakcí pro děti (trampolína, klouzačka, houpačka a další) a velký domek na hraní. Pro využití ohniště poskytujeme dřevo na otop zdarma.

V celém areálu je bezplatné připojení k síti WiFi. Pokud si na dovolenou chcete vzít i svého čtyřnohého kamaráda, s radostí ho zde uvítáme také. Ve všech apartmánech i v podkrovním bytě jsou psi povoleni. V případě zájmu si můžete každé ráno objednat snídani pro bezstarostný start dne.

Budeme rádi za vaši návštěvu, ať už jste pár, skupinka kamarádů, rodina s dětmi či cyklisté na cestách. Pro každého hosta uděláme maximum, aby zde strávil co možná nejpříjemnější dovolenou.

Služby v obci

Doslova za rohem máte možnost navštívit obecní restauraci Pod Kaštanem s příjemným venkovním posezením. Můžete se zde občerstvit či si objednat některou z minutek.
Domácí potřeby, drogerie i potraviny můžete zakoupit v malém obchůdku u rybníka v centru obce, necelých 200m od ubytování. Zde se nachází také obecní úřad.
Pokud děti omrzí hřiště na sádku, mohou navštívit veřejné hřiště ve spodní části obce. To je vybaveno pískovištěm, síťovou i klasickou houpačkou, klouzačkou, prolézačkami, kolotočem a dalšími atrakcemi. Starší jistě ocení zastřešené posezení a hřiště na míčové hry, kde je možno zavěsit síť, či brány pro hraní fotbalu na travnaté části pozemku.

Otevírací doby

Restaurace Pod Kaštanem

Po     zavřeno
Út     18:00  –  22:00
St     18:00  –  22:00
Čt     18:00  –  22:00
Pá     18:00  –  24:00
So     18:00  –  24:00
Ne     18:00  –  21:00

Mini Market

Po     7:30  –  17:30
Út     7:30  –  17:30
St     7:30  –  17:30
Čt     8:30  –  17:30
Pá     7:30  –  17:30
So     8:15  –  17:30
Ne     8:15  –  17:30

Nejbližší okolí

KrumlovZřejmě největším turistickým cílem je nedaleké historické město Český Krumlov. To je jedno z turisty nejnavštěvovanějších míst a patří na seznam světového dědictví UNESCO i s nejznámější památkou – Krumlovským zámkem. Od ubytování je město vzdáleno necelých 10 kilometrů.

Toužíte-li navštívit jihočeskou metropoli České Budějovice, cesta vám také nepotrvá dlouho. Po cca 25 minutách jízdy (necelých 20km) můžete objevovat historické centrum i tohoto města, projít se Stromovkou nebo vyrazit do některého z nákupních center.

Pro výlety do přírody je vhodná například blízká Kleť. Na celodenní výlet můžete zamířit k Lipenské přehradě. Čeká vás tam procházka Stezkou korunami stromů, Active Park, Aquaworld, bobová dráha, lanový park, bike park, golf a mnoho dalšího.

Veškeré tipy na výlety a popisy míst v okolí naleznete na podstránce Destinace.