+420 607 762 334 m.peskova.moj@seznam.cz

Podkrovní byt

Podkrovní byt se nachází v 1. patře budovy. Je přístupný vlastním vchodem s prostornou předsíní a menší šatnou. Vybavením odpovídá plnohodnotnému bytu – k dispozici je velká kuchyně, koupelna, obývací pokoj a 3 ložnice.

Po vstupu do bytu se ocitnete v obývacím pokoji. Zde je k dispozici velký rohový gauč, konferenční stolek a televize spolu s rádiem. Součástí místnosti je prostorná, plně vybavená kuchyně, která zahrnuje lednici s mrazákem, dřez, troubu, indukční sporák, digestoř, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici a úložné prostory s uschovaným nádobím. Pro posezení u jídla poslouží jídelní kout s lavicí a židlemi nacházející se hned vedle kuchyně.

První ložnice poskytuje 4 lůžka – 2 postele s nočními stolky a palandu. Jako úložný prostor lze využít starožitnou skříň a pro děti je zde připraven košík s plyšovými hračkami.

Druhá, menší ložnice, poslouží především rodičům s malým dítětem. Nabízí manželské dvojlůžko a dětskou postýlku. Věci lze uschovat do pevné textilní skříně a menší dřevěné skříňky.

Ve třetí, nejprostornější ložnici, se nachází opět 4 lůžka – manželské dvojlůžko a palanda. K dispozici je velká skříň, noční stolky a větší stůl s židlemi.

Ve velké koupelně se nachází rohová vana, sprchový kout, toaleta a 2 umyvadla. Ve vedlejší místnosti je samostatná toaleta s umyvadlem.

Fotogalerie

Přístupová chodba s šatnou

Obývací pokoj a kuchyň s jídelním koutem

1. ložnice

2. ložnice

3. ložnice

Koupelna

Samostatná toaleta

Půdorys

Poskytované služby

Kuchyně

Možnost přistýlky

Parkování

Přilehlý pozemek

Psi povoleni

Televize

Vlastní koupelna

WiFi

Ceník